Myslivecká v Kunčině | 09.11.2008
Po letošním Bečkodromu nás čeká poslední etapa každoročního trojboje a tím jest oblíbená myslivecká zábava. Kdo ještě neví, kde se tato monstrakce odehrává, ať si to jde hodit :-)
Termín je 15.11. a jako již tradičně je sraz od 17 hod. u mě doma s odpoledním kaléškem :-) Začátek akce je opět v 20:00 a zdůrazňuju, abychom se všichni do této hodiny sešli už na sále, jinak si nesedneme, místenky pořád nejsou. Jako hlavní menu se bude podávat guláš, ale přiznávám se, že nevím jestli bude z jelena běláka nebo hnědáka :-)) a samozřejmostí bude pečenej divočák s chlebem a oblohou. Letos nebude divočáko-knedlo-zelo a ani bramborovej salát :-( Opět bude bohatá tombola plná mrtvé zvěře. Vstupné 50 Kč.
Přihlášky posílejte na mobil, e-mail, g-book nebo na adresu Jindřišská 16, 111 50, PRAHA 1 :-))) A taky hlaste, kdo chce u mě nocovat !!!
Srdečně zve Slaboch.
 Octoberfest | 22.09.2008
Čus pánové, Byl jsem jednou spřátelenou firmou pozván na Octoberfest a chtěl bych se s váma podělit alespoň o fotky :-)
Každopádně to byl výbornej zažitek a jestli o návštěvě jen trochu uvažujete, tak vřele doporučuju.
Zmáknul jsem čtyři tupláky, ale pátej se mě dorazit nepodařilo. Byl jsem pěkně nakulenej, asi to bylo nějaký silný pivo nebo co :-)))
Fletcher
 Bečkodrom 2008 | 20.07.2008
Zdravíme pivní sportovce !
Bečkodrom začíná za 4 dny, tak se koukejte připravit a v pátek odpoledne se očekává příjezd všech účastníků posezení.
V chatě je cca 9 postelí + několik matrací, takže karimatky a ostatní válecí podložky můžete nechat doma. Spacák, půllitr a nějakej bufet sebou (žebrota se nebude tolerovat). Nebojte se ani masa na grilovačku, Melchy bere šutr :-) Gulášovka/dršťkovka se bude řešit operativně.
Účast:
Fletcher, Gapa, Koli, Mrdy, Newman, Slaboch, Vavel (pokud chlast vyhraje nad prací), Zemr, Ziki.
Hosti:
Maňas a Egon

Mapa:
 • Petrušov

 • Zdar a sílu najdeš v pívu
   Bečkodrom 2008 | 06.06.2008
  Přátelé, kamarádi, otcové od rodin,
  Opět se potvrdilo, že spoléhat se na jisté jedince se nevyplácí. Řešit místo bečkodromu 2 měsíce před termínem je opravdu za minutu dvanáct !!
  Šestí nám ovšem přeje a Melchymu se podařilo sehnat chajdaloupku v Petrušově ( pro velký úspěch z loňska ). Chata je asi 1,4 km od cedule Petrušov, ve směru jízdy od Starého Města, kde se odbočí vlevo, kolem bývalé školy a dojede se přímo k tomu. V chatě je kuchyň, obývák s krbem, ložnice, podkroví, koupelna se splachovacím WC. Teplá voda neteče, na sprchování se musí ohřát ve válci. Topí se v kamnech na pevná paliva. Dál tam jel lednice, mikrovlnka, kávovar, TV, PC. Dá se sedět venku před chalupou, dále u ohniště. Cena by se měla pohybovat kolem 50,- osoba/noc. Kostku zajistí Slaboch a škopek se ještě bude řešit.
  Další informace budou následovat.

  Pár fotek:
 • Chata v Petrušově 1
 • Chata v Petrušově 2
 • Chata v Petrušově 3
 •  Svatba | 20.04.2008
  Pánové,
  Tuto sobotu se dostanu do stavu manželského. Nemusím, je to opravdu z "čisté lásky" :-)
  Tato změna slovíčka v občance nebude mít žádný vliv na veškeré moje aktivity spojené s Beckodrom.com.

  Zdraví Fletcher s rodinou
   Bečkodrom 2008 | 17.02.2008
  Přátelé, kamarádi...
  Na hasičském plese v Dlouhé Třebové rozhodlo grémium Bečkodromu o termínu konání letošního ročníku. Po dlouhém, náročném a únavném jednání ( některé členy to zmohlo tak, že zbytek plesu prospali ) byl termín stanoven na 25. - 27. července 2008.
  Místo je zatím v jednání a bude zavčasu oznámeno.

  Fletcher
  PŘEDCHOZÍ   DALŠÍ


  © COPYRIGHT MCS TEAM 2005