Myslivecká zábava v Kunčině | 28.10.2007
Vážení, tímto dávám na vědomí, že se po dvouroční přestávce opět pořádá tradiční hodokvas z divočiny. Akce je ohlášena na 17.11.2007 v 20:00 a sraz je tradičně u mě na přípravné akci zvané ?odpolední kaléšek?. Odchod od nás je po sedmé hod. Co se týče menu z divočiny, určitě stojí za zmínku tradiční guláš z jelena siky, řízky z divočáka s bramborovým salátem a pečený divočák ze zelím a knedlíkem. Samozřejmostí je tradiční tombola s mrtvolami z lesa :-)
Co se týče vstupenek, prodej je na místě a cena je 50 Kč. Nejspíš nebude zaveden systém místenek, ale to ještě není jistý, páč se na tom páni myslivci ještě pořádně nedohodli. Očekávám přihlášky buď na můj mobil nebo zde v g-booku. Není problém zajistit nocleh u mě, ale je potřeba dát vědět s předstihem, kapacita je omezená. O případných změnách a novinkách budu včas informovat. Těším se na hojnou účast!!

Zdraví Slaboch
 Bilance BEČKODROMU 2007 | 31.07.2007
Vážení, úvodem začnu tou méně příjemnou záležitostí a tím jest vyúčtování pronajaté chaty. Cena byla 2000 Kč za pronájem + 1750 Kč za elektriku a to byl pro mě v neděli šok jak prase! Propálilo se 350 kW !!! Bohužel je v Petrušově vysoká sazba, což je 5 Kč/kWh. Asi se ptáte za co? Čtyři dny jel bojler (výbornej nápad, že si ohřejem vodu do bazénu), tři noci tam svítila u vjezdu lampa, čtyři dny jela kostka a kompresor a další maličkosti, který se nasčítaj. Tímto vás všechny ještě žádám o příspěvky, min. 100Kč/osoba. V rozpočtu jsem měl zahrnuty náklady na energii pouze 200 Kč, což byla těžká naivita :-((( Když odečtu sebe a Mrdyho a vybraný prachy jsme na částce 1350,- Doufám, že tohle chápete a tady zveřejňuju číslo svýho účtu 1086440043/0800. Rád bych, aby se tohle co nejdřív uzavřelo, nemíním čekat až někoho uvidím za půl roku anebo nikdy.

Jinak bych chtěl poděkovat našemu sponzorovi za prase, tj. Zikimu seniorovi a mistrovi Pokornému z cechu řeznického za to jakou mu připravil lázeň než sme ho sežrali. Jinak su rád, že sme se v tak hojným počtu po deseti letech sešli, myslím, že akce se vydařila.

A ještě na závěr bych chtěl oznámit rekord Bečkodromu??. v roce 2000 sme pokořili šest beček Budvaru, letos sme to zakončili stejným počtem a navrch ještě štěnětem, to vše za tři a půl dne. A na úplnej závěr oznamuju, že minimálně čtyři roky nehodlám už nic pořádat a organizovat, protože sem to dělal už třikrát a bylo by vhodné, aby se zapojil taky někdo jinej. Hráďa se nabídl, že příští rok by to udělal v Poličce na koupáku.

- Slaboch -
 HOT NEWS BEČKODROM 2007 | 19.07.2007
Letošní BEČKODROM se dá odpočítávat na dny, tudíž by bylo vhodné zveřejnit pár podrobností. Tedy, myslivecká chata se nachází na úplném začátku obce, je to druhej barák za značkou Petrušov po pravé straně ve směru od Starého města (po levé nic není), první barák je hospoda, viz. mapka. Myslím si, že tohle nelze nenajít.
Začínáme ve čtvrtek dopol., navážení materiálu apod., takže ideální přijezd pro nedočkavce je kolem poledne. Cena za chatu je 500 Kč/den. Jako hlavní menu se bude podávat 10° Budvar :-))
Co se týče obsazení, účast přislíbili:

skalní jedinci: Fletcher, Gapa, Koli, Mrdy, Newman, Somrák, Ziki a moje MALIČKOST.

lufťáci: Víťa Andrluj, Petis Červený, Profa, letající vorvaň, Superpolda, Kočák, Máta, Vavel, Míla Pechuj, Rouler, Tráva a Míla Zemanuj.

pravidelní navštěvníci: Maňas a Egon

pozvaní učitelé: Král, Novák, Jánešová, Doupalová.
Když jsem byl v L.A., mluvil jsem akorát s Králem a ten bude bohužel ve Francii na dovolené, zbytek dostali pozvánky od něj, ale bohužel se mi zatím nikdo neozval, tak nevím, jestli přijedou.

Snad dostala pozvánku i naše jediná žena z prváku, Žaneta.
Na zbytek lidí nemám kontakty anebo se mně zatím neozvali. Jako každý rok to vypadá se 100% účastí Peterky :-))

Mapy:
 • Staré Město
 • Petrušov
 •  Bečkodrom 2007 | 25.03.2007
  Vážení vejpitkové,
  jak jsem již avízoval, připravil jsem takové menší info k letošnímu VELMI VÝZNAMNÉMU ročníku Bečkodromu.
  Jelikož je tento ročník pro nás jubilejním a to tím, že si připomeneme 10 let od opuštění onoho ústavu, kde jsme se všichni poznali, tak si myslím, že by nebylo na škodu si tu letošní olympiádu o něco prodloužit. Dovolil jsem si proto zamluvit termín 26.7. ? 29.7. a místem konání budiž opět myslivecká chata, ale tentokrát v Petrušově u Mor.Třebové.
  Je to ve velmi klidném prostředí, kde bychom neměli nikoho rušit, poněvadž do této dědiny jezdí jen lufťáci na chaty. Cena za víkend je 1500,- ,nevím jak se promítnou dva dny navíc, ale nemělo by to být nic tragickýho (alespoň doufám, ještě to budu řešit). Chata je plně vybavená, kromě postelí, takže spacáky sebou. Přikládám pár foto a mapu.
  Chtěl bych připomenout, že tato akce je nejen pro skalní příznivce, ale očekává se, že by letos mohli přijet všichni, kteří mají co dočinění s třídou 4.SE. Budou pozváni i někteří učitelé, bohužel jeden, a to je nám všem určitě líto, nepřijede nikdy.
  Dotazy směrujte na letošního organizátora ? Slabocha.
 • Chata 1
 • Chata 2
 • Mapa
 •  Hasičský ples | 09.01.2007
  Nazdar lidi, omlouvám se za zdržení s informacema, ale ani teď ještě nemám kompletní zprávy o plesu. Co vím je, že se koná v Dlouhé Třebové 17.2.2007 cca od 20:00 a tímto jste srdečně zváni.
  Potvrďte účast asi tak do konce ledna. Kdo hraje a kolik to bude stát ještě nikdo neví. Ale o to přece nejde :-)
  S pozdravem Newman
   Bečkodrom 2007 | 08.12.2006
  Přátelé, jen chci upozornit, že se blíží čas hasičského plesu v Dlouhé Třebové na kterém se vždycky domlouval Bečkodrom. O plese se nemluví, takže to vypadá, že asi ani nebude. To by zas tak moc nevadilo, ale co Bečkodrom?? Kdo se letos ujme organizace?
  Podotýkám, že se jedná o jubilejní ročník...
  Fletcher
  PŘEDCHOZÍ   DALŠÍ


  © COPYRIGHT MCS TEAM 2005