Bečkodrom 2009 | 15.02.2009
Na plese se určil termín konání naší veselé taškařice na 31.7.-2.8.2009.
Takže si všichni udělejte volno. A kdo má už rezervovanou dovolenou nebo něco, tak ať to zruší.

Fletcher
 Fletcher Junior ! | 19.01.2009
Oznamuju všem, že dne 19.1.2009 v 11:25 se narodil druhý dědic Fletcherova klanu. Vyhrál jméno Lukáš ( prosím nezaměňovat s Gapou !!! ).
Jelikož jeho narození zapadlo do časového plánu, není moje účast na plese v DT ohrožena ( pokud se něco vyloženě nepo...). Očekávám tedy v DT hojnou účast, aby se nová posila Bečkodromu vydatně zalila.

Zdraví Fletcher
 Hasičský ples | 13.01.2009
Zdravím příznivce plesových radovánek. Začala nám plesová sezóna a to neznamená nic jiného, než to, že je tady tradiční hasičský ples v Dlouhé Třebové.
Ples se koná 14. února od 20 hodin. Kdo plánuje dorazit, nechť se co nejdříve ozve, ať můžu koupit lístky. Kdo se neozve do konce ledna, tak bude mít asi smůlu. Bohužel má tato akce i pár háčků. První je ten, že letos jsem schopen ubytovat jen omezené množství lidí (cca. 6 max.) a to znamená, že kdo bude z nedalekého okolí, tak by měl odjet domů. Ale mám domluveno s Matesem, že kdyby nás bylo víc, tak klidně 4 lidi ubytuje. Takže 10 jich zvládneme a to by mělo stačit. Druhý problémek je ten, že zase hraju. Ale to vyřešíme lehce.
Naši budou doma a já dorazím snad včas. Takže vlastně nemáme žádnej problém. Přihlášky hlaste na můj mobil. Těším se na společné hašení žízně.

Srdečně Vás zve Newman.
 Myslivecká v Kunčině | 09.11.2008
Po letošním Bečkodromu nás čeká poslední etapa každoročního trojboje a tím jest oblíbená myslivecká zábava. Kdo ještě neví, kde se tato monstrakce odehrává, ať si to jde hodit :-)
Termín je 15.11. a jako již tradičně je sraz od 17 hod. u mě doma s odpoledním kaléškem :-) Začátek akce je opět v 20:00 a zdůrazňuju, abychom se všichni do této hodiny sešli už na sále, jinak si nesedneme, místenky pořád nejsou. Jako hlavní menu se bude podávat guláš, ale přiznávám se, že nevím jestli bude z jelena běláka nebo hnědáka :-)) a samozřejmostí bude pečenej divočák s chlebem a oblohou. Letos nebude divočáko-knedlo-zelo a ani bramborovej salát :-( Opět bude bohatá tombola plná mrtvé zvěře. Vstupné 50 Kč.
Přihlášky posílejte na mobil, e-mail, g-book nebo na adresu Jindřišská 16, 111 50, PRAHA 1 :-))) A taky hlaste, kdo chce u mě nocovat !!!
Srdečně zve Slaboch.
 Octoberfest | 22.09.2008
Čus pánové, Byl jsem jednou spřátelenou firmou pozván na Octoberfest a chtěl bych se s váma podělit alespoň o fotky :-)
Každopádně to byl výbornej zažitek a jestli o návštěvě jen trochu uvažujete, tak vřele doporučuju.
Zmáknul jsem čtyři tupláky, ale pátej se mě dorazit nepodařilo. Byl jsem pěkně nakulenej, asi to bylo nějaký silný pivo nebo co :-)))
Fletcher
 Bečkodrom 2008 | 20.07.2008
Zdravíme pivní sportovce !
Bečkodrom začíná za 4 dny, tak se koukejte připravit a v pátek odpoledne se očekává příjezd všech účastníků posezení.
V chatě je cca 9 postelí + několik matrací, takže karimatky a ostatní válecí podložky můžete nechat doma. Spacák, půllitr a nějakej bufet sebou (žebrota se nebude tolerovat). Nebojte se ani masa na grilovačku, Melchy bere šutr :-) Gulášovka/dršťkovka se bude řešit operativně.
Účast:
Fletcher, Gapa, Koli, Mrdy, Newman, Slaboch, Vavel (pokud chlast vyhraje nad prací), Zemr, Ziki.
Hosti:
Maňas a Egon

Mapa:
  • Petrušov

  • Zdar a sílu najdeš v pívu
    PŘEDCHOZÍ   DALŠÍ


    © COPYRIGHT MCS TEAM 2005