Hasičský ples | 13.01.2009
Zdravím příznivce plesových radovánek. Začala nám plesová sezóna a to neznamená nic jiného, než to, že je tady tradiční hasičský ples v Dlouhé Třebové.
Ples se koná 14. února od 20 hodin. Kdo plánuje dorazit, nechť se co nejdříve ozve, ať můžu koupit lístky. Kdo se neozve do konce ledna, tak bude mít asi smůlu. Bohužel má tato akce i pár háčků. První je ten, že letos jsem schopen ubytovat jen omezené množství lidí (cca. 6 max.) a to znamená, že kdo bude z nedalekého okolí, tak by měl odjet domů. Ale mám domluveno s Matesem, že kdyby nás bylo víc, tak klidně 4 lidi ubytuje. Takže 10 jich zvládneme a to by mělo stačit. Druhý problémek je ten, že zase hraju. Ale to vyřešíme lehce.
Naši budou doma a já dorazím snad včas. Takže vlastně nemáme žádnej problém. Přihlášky hlaste na můj mobil. Těším se na společné hašení žízně.

Srdečně Vás zve Newman.
 Myslivecká v Kunčině | 09.11.2008
Po letošním Bečkodromu nás čeká poslední etapa každoročního trojboje a tím jest oblíbená myslivecká zábava. Kdo ještě neví, kde se tato monstrakce odehrává, ať si to jde hodit :-)
Termín je 15.11. a jako již tradičně je sraz od 17 hod. u mě doma s odpoledním kaléškem :-) Začátek akce je opět v 20:00 a zdůrazňuju, abychom se všichni do této hodiny sešli už na sále, jinak si nesedneme, místenky pořád nejsou. Jako hlavní menu se bude podávat guláš, ale přiznávám se, že nevím jestli bude z jelena běláka nebo hnědáka :-)) a samozřejmostí bude pečenej divočák s chlebem a oblohou. Letos nebude divočáko-knedlo-zelo a ani bramborovej salát :-( Opět bude bohatá tombola plná mrtvé zvěře. Vstupné 50 Kč.
Přihlášky posílejte na mobil, e-mail, g-book nebo na adresu Jindřišská 16, 111 50, PRAHA 1 :-))) A taky hlaste, kdo chce u mě nocovat !!!
Srdečně zve Slaboch.
 Octoberfest | 22.09.2008
Čus pánové, Byl jsem jednou spřátelenou firmou pozván na Octoberfest a chtěl bych se s váma podělit alespoň o fotky :-)
Každopádně to byl výbornej zažitek a jestli o návštěvě jen trochu uvažujete, tak vřele doporučuju.
Zmáknul jsem čtyři tupláky, ale pátej se mě dorazit nepodařilo. Byl jsem pěkně nakulenej, asi to bylo nějaký silný pivo nebo co :-)))
Fletcher
 Bečkodrom 2008 | 20.07.2008
Zdravíme pivní sportovce !
Bečkodrom začíná za 4 dny, tak se koukejte připravit a v pátek odpoledne se očekává příjezd všech účastníků posezení.
V chatě je cca 9 postelí + několik matrací, takže karimatky a ostatní válecí podložky můžete nechat doma. Spacák, půllitr a nějakej bufet sebou (žebrota se nebude tolerovat). Nebojte se ani masa na grilovačku, Melchy bere šutr :-) Gulášovka/dršťkovka se bude řešit operativně.
Účast:
Fletcher, Gapa, Koli, Mrdy, Newman, Slaboch, Vavel (pokud chlast vyhraje nad prací), Zemr, Ziki.
Hosti:
Maňas a Egon

Mapa:
 • Petrušov

 • Zdar a sílu najdeš v pívu
   Bečkodrom 2008 | 06.06.2008
  Přátelé, kamarádi, otcové od rodin,
  Opět se potvrdilo, že spoléhat se na jisté jedince se nevyplácí. Řešit místo bečkodromu 2 měsíce před termínem je opravdu za minutu dvanáct !!
  Šestí nám ovšem přeje a Melchymu se podařilo sehnat chajdaloupku v Petrušově ( pro velký úspěch z loňska ). Chata je asi 1,4 km od cedule Petrušov, ve směru jízdy od Starého Města, kde se odbočí vlevo, kolem bývalé školy a dojede se přímo k tomu. V chatě je kuchyň, obývák s krbem, ložnice, podkroví, koupelna se splachovacím WC. Teplá voda neteče, na sprchování se musí ohřát ve válci. Topí se v kamnech na pevná paliva. Dál tam jel lednice, mikrovlnka, kávovar, TV, PC. Dá se sedět venku před chalupou, dále u ohniště. Cena by se měla pohybovat kolem 50,- osoba/noc. Kostku zajistí Slaboch a škopek se ještě bude řešit.
  Další informace budou následovat.

  Pár fotek:
 • Chata v Petrušově 1
 • Chata v Petrušově 2
 • Chata v Petrušově 3
 •  Svatba | 20.04.2008
  Pánové,
  Tuto sobotu se dostanu do stavu manželského. Nemusím, je to opravdu z "čisté lásky" :-)
  Tato změna slovíčka v občance nebude mít žádný vliv na veškeré moje aktivity spojené s Beckodrom.com.

  Zdraví Fletcher s rodinou
  PŘEDCHOZÍ   DALŠÍ


  © COPYRIGHT MCS TEAM 2005